July 13, 2020 at 3:38PM

0
You voted '-1'.

Film and pandemi

PANDEMİ VE TANITIM VİDEOSU ÇEKİMİ

tanıtım videosu filmi ankara tanıtım filmi çekimi
Çözüm Tanıtım Filmi Çekiminde
Pandemi sosyal hayatımı da ekonomik hayatımızı da derinden etkiledi, etkilemeye de devam edecek. Dijital dünyanın egemenliğini hızlandırdı, sosyal medya ve tanıtım videoları hiç bu kadar merkezi bir öneme sahip olmamıştı.

Tanıtım filmi çekimi
Tanıtım videosu çekimi ve pandemi
Bu bir kriz değil, teknoloji ile değişen ekonomik yapının biraz erken bir ziyareti. Müşteriler ile ürünlerinizi buluşturduğunuz yerin artık daimi adı internet olurken, bunun en önemli araçları ise tanıtım filmi çekimi ve tanıtım videoları oldu.

tanıtım videosu filmi
pandemi ve tanıtım videosu çekimi
Tanıtım Videoları ve Reklam Filmleri
Artık, firmaların tanıtım filmlerini, tanıtım videolarını, sosyal medya filmlerini, reklam filmlerini pazarlama stratejilerinin odağına yerleştirmeleri bir zorunluluk haline geldi. Daha önce bir tanıtım filmi birkaç senede bir yapılan bir tanıtım faaliyetiyken, artık her ürün bloğu için ayrı bir tanıtım videosu, tanıtım klibi ve reklam filmi çektirmeden, yeni piyasa şartlarında devam edebilmek imkansıza yakın bir gerçekliktir.

Tanıtım Filmi Paketleri
Profesyonel çekilmiş, güncel tutulmuş tanıtım filmleri, müşteri portföyünün genişlemesini, marka imajının güçlenmesini sağlamanın ötesinde, artık rekabet koşullarında bir pazarlama departmanı gibi rol üslenmektedir. Bu nedenle tek bir film değil, uzun vadeye yayılmış bir işbirliğinin ürünü olarak tanıtım filmi, reklam filmi ve video klip paketleri ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize özel paketler ile ürünlerinin pazarlanmasını, sosyal medya yönetimlerini, bununla birlikte görsel iletişim araçlarının tümünü kullanarak hizmet vermekteyiz.

Tanıtım Videosu Planlama ve Stratejisi

Üreteceğimiz, video içerikleri, fotoğraf portföyleri ile gerek sosyal medyada gerekse tüm dijital pazarlama araçları ve mecralarında sizlerin en yakın partneri olacağız. Tanıtım filmi çekimlerimizi bu uzun süreli çözüm ortaklığı stratejisinin bir parçası olarak planlayarak sizlere yeni oluşan koşullarda en hızlı hizmet ve üretimi yapmak bir Pisi Film Prodüksiyon Ajansı olarak bizim en önemli görevimiz. Ankara ve diğer illerde tanıtım videosu çekimlerini en üst teknolojik altyapı ile gerçekleştirecek deneyime sahibiz.

ankara pisi film prodüksiyon ajansı
pandemi sürecinnde tanıtım videosu çekimi
Pandemi ve Sosyal Medya Filmleri
Pandemi sürecinde ve sonrasında devam edecek olan yeni dijital dünyanın koşullarında size tanıtım filmleriyle, sosyal medya videolarıyla, animasyon, motion infografiklerle, introlar ile , LinkedIn, Youtube Facebook, İnstagram filmleriyle dolu hizmetler üretiyoruz ve en yeni trendler ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Tanıtım videosu konusunda sorularınızı bize yazabilirsiniz: pisifilmyapim@gmail.com

Tanıtım Videosu hakkında…
Pandemi , sosyal medya ve tanıtım filmi çekimi ile ilgili yazı dizimizi blog sitemizden takip edebilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi için teklif almak için hemen arayın: +905325249079

1 Comment

I know that it works great.

July 19, 2020 at 4:28AM

0
Reply
Kilpy Mor
275

Your Comment